Jak wzmocnić doznania podczas masażu erotycznego?

masaż erotyczny

Pożądanie w związku trzeba podsycać, inaczej zniknie niczym płomień świecy zdmuchnięty na wietrze. Nie jest łatwo stale utrzymywać wysoką temperaturę w związku, nie oznacza to jednak, iż nie da się tego zrobić. Podsycić płomień żądzy u małżonków z długim stażem pomoże z pewnością zmysłowy masaż erotyczny.

Dlaczego warto zaoferować partnerowi masaż erotyczny?

A choćby dlatego, że taki masaż kojarzy się z czymś przyjemnym i odprężającym. Poza tym wymusza on bliskość, delikatność i czułość względem ukochanej osoby, a to sprzyja stosunkowi płciowemu po jego zakończeniu. Masaż erotyczny to także oznaka, że naszemu partnerowi podoba się nasze ciało i akceptuje wszystkie jego niedoskonałości, skoro pragnie je dotykać i pieścić.

Wreszcie warto postawić na masaż erotyczny, bo dzięki niemu w związku zagości jakaś interesująca zmiana i w sypialni przestanie wiać nudą. Masażowi erotycznemu można przypisać i to, że dostarcza osobie masującej i masowanej sporej ilości endorfin. No, bo jak tu się nie cieszyć, że obok Ciebie jest ukochana osoba, która robi wszystko, co może, abyś poczuł się lepiej.

Co wzmacnia siłę masażu erotycznego?

Na pewno fakt, że partner lub partnerka ma na sobie seksowną bieliznę. Takie przeźroczyste, zwiewne fatałaszki niesamowicie wpływają na dobry nastrój partnera, który ma nas masować. Fikuśna bielizna działa przede wszystkim na wyobraźnię mężczyzn, którzy jak wiadomo, są wzrokowcami i ich takie widoki zwyczajnie podniecają.

Na kobiety z kolei lepsze wrażenie robią inne rzeczy. Dajmy na to taka nastrojowa muzyka połączona z lampką dobrego, białego wina działa na nie niezwykle pobudzająco. Dzięki niej są w tak doskonałym humorze, że nawet niedoskonały masaż ze strony partnera nie jest w stanie zburzyć ich spokoju.

Kiedy najlepiej wykonać masaż erotyczny?

Masaż erotyczny najlepiej wykonać wtedy, gdy dostrzega się, że ukochana osoba miała ciężki dzień w pracy lub jej myśli zaprzątają sprawy, z którymi ewidentnie nie może sobie poradzić. Masaż jako prezent doskonale sprawdzi się zwłaszcza wieczorem, gdyż wtedy są najbardziej sprzyjające okoliczności.

Erotyczne pieszczoty to całkiem trafiony prezent urodzinowy czy walentynkowy. Z pewnością nie jedna osoba chciałaby być tak obdarowana przez partnera w tej wyjątkowej chwili. Masaż jako element ugody można również zastosować po jakiejś poważnej kłótni. Nie ma nic lepszego niż jednać się w ten wyszukany oraz nieco zwariowany sposób.

A jakie okoliczności podczas masażu lubią mężczyźni?

Panowie w trakcie masażu lubią jak wokół jest ciemno. Po pierwsze, bo to wzmaga aurę tajemniczości, a po drugie nie widać wtedy ich mankamentów ich sylwetki takich jak owłosione plecy czy ciut za duży brzuszek. Mężczyźni przepadają także za chwilą, gdy partnerka naciera ich olejkami do masażu.

A to z powodu tego, że pieszczoty cielesne stają się z jej strony jeszcze przyjemniejsze i zmysłowe. Poza tym wokół roztacza się przyjemna woń, a to doskonały pretekst do kolejnych amorów. Panowie uwielbiają także, gdy po zakończonym masażu erotycznym następuje punkt programu, w którym ukochana zaczyna się do nich przytulać i ich całować. Stąd już niedaleka droga do igraszek łóżkowych, a te przecież jak pokazały badania faceci cenią sobie najbardziej spośród tak zwanej gry wstępnej.

Jakie stymulanty podczas masażu erotycznego preferują panie?

Kobiety oprócz cielesnych pieszczot cenią sobie takie szczegóły romantycznego wieczoru jak obsypywanie całego ciała różami. Masaż erotyczny połączony właśnie z tymi kwiatami wyzwala u nich dużą dozę szczęścia. A jeśli tym miłym chwilom będą jeszcze towarzyszyć takie rekwizyty jak świece zapachowe, czy przepyszna kolacja we dwoje, to każda kobieta nawet ta najbardziej krytyczna i wymagająca- da się niemal pokroić za taki wysublimowany erotyczny masaż. Paniom oprócz typowych doznań cielesnych w trakcie masowania, potrzeba jeszcze tych duchowych, bo one jak nie trudno się domyślić stanowią równie istotny element miłosnej układanki.

Jakie jeszcze doznania po masażu erotycznym cieszą obie strony?

Zarówno panie, jak i panowie po zakończonym masażu erotycznym lubią brać wspólną kąpiel. To taka puenta romantycznego wieczoru. Poza tym dzięki niej można jeszcze o kilka chwil przedłużyć moment, w którym nasz mózg przestanie odczuwać przyjemność ze zbliżenia płciowego. Po odbytym masażu erotycznym większość par decyduje się także na wypicie kawy lub wypalenie papierosa, bo te używki dodatkowo wprowadzają je w stan upojenia oraz samozadowolenia. Ponadto dzięki kofeinie lub nikotynie wzrasta jeszcze ochota na dalszy seks.