Jak urozmaicić seks narzędziami erotycznymi?

urozmaicenie seksu

Ludzie często chcą w jakiś sposób urozmaicić swój seks, aby nie stał się on rutyną. W takim przypadku przydatne mogą okazać się nowe pozycje seksualne lub narzędzia erotyczne, które wprowadzą do seksu trochę powiewu świeżości.
3 przykłady narzędzi erotycznych

Świeczka do masażu

Dzięki przyjemnemu zapachowi, który wytwarza wprowadza odpowiedni nastrój jak również zmienia się w przyjemny balsam do ciała. Smarowanie nią kobiety może być doskonałą grą wstępną przed głównym aktem seksualnym.

Kulki gejszy

Warto zaznaczyć, że nie tylko dostarczają przyjemności, ale są również dobre dla zdrowia, pozwalają trenować między innymi mięśnie miednicy. Jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Kuferek Bling, bling

Ostatnim narzędziem erotycznym jest kuferek bling, bling. Jest to zestaw dla „niegrzecznych” dziewczynek zawiera on błyszczący puder do ciała, puszek z piór, kajdanki z piórami. Dzięki kajdankom można zabawić się w panią i niewolnika, albo w policjantów. Zestaw ten daje kilka możliwości zabaw erotycznych. Może też posłużyć jako gra wstępna do seksu.
To oczywiście przykłady narzędzi erotycznych, a samych narzędzi jest zdecydowanie więcej. Jak już wspomniałem czasami seks potrzebuje nowości, a narzędzia erotyczne z pewnością to umożliwiają.