Co warto wiedzieć o korkach analnych?

korki analne

Jeszcze do niedawna korki analne znajdowały się w kręgu tematów tabu, a przez niektórych były omijane szerokim łukiem, ponieważ nieco wymykają się wyobrażeniom dotyczącym romantycznego zbliżenia z partnerem. Niemniej, są one tymi gadżetami erotycznymi, które są w stanie wznieść stosunek seksualny na nieco wyższy poziom, choć z całą pewnością należą do zabawek zaawansowanych. Trzeba się do nich przekonać i stopniowo poznawać ich możliwości.

Do czego służą korki analne?

Warto przede wszystkim uświadomić sobie, że korki analne to idealny przedsmak stosunku analnego. Ich głównym zadaniem jest przede wszystkim rozluźnienie mięśni wokół odbytu. Z korków analnych mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Znalazły szerokie zastosowanie w przypadku par homoseksualnych, choć cieszą się również sporą popularnością wśród par hetero.

Najczęstsze wrażenia

W obu przypadkach są w stanie dostarczyć ogromnej i nieznanej dotąd przyjemności. Wiele par, które zdecydowały się na przetestowanie korka w swojej sypialni uważa, że dzięki niemu mogli doświadczyć zupełnie innego rodzaju doznań, których nie sposób porównać do niczego innego.

Zastosowanie

Jaka sama nazwa wskazuje, korki analne przeznaczone są do stosowania w strefie analnej. Umieszczenie korka w docelowym miejscu powoduje rozluźnienie, choć przy okazji dostarcza gwarantuje zupełnie nowe doznania.