Bielizna erotyczna – jaką wybrać?

bielizna erotyczna dla kobiet

Mogłoby się wydawać, że bielizna to jeden z najmniej istotnych elementów garderoby. Niemniej, w sypialni to właśnie bielizna odgrywa kluczową rolę i staje się dla partnera zapowiedzią wspaniałej nocy. Odpowiednio dobrana bielizna erotyczna będzie w stanie zatuszować ewentualne niedoskonałości i jednocześnie wyeksponować wszystkie atuty. Warto również wziąć pod uwagę kolor, który ma niebywałe znaczenie dla mężczyzn. Wielokrotnie przeprowadzane ankiety dowodzą, że mężczyźni zupełnie inaczej postrzegają bieliznę w kolorze białym i tę w kolorze czarnym. Jaka bielizna erotyczna podoba się mężczyznom?

Czerwień nie jest faworytem

Mogłoby się wydawać, że czerwona bielizna erotyczna cieszy się największym uznaniem wśród panów. Czerwień jest przecież symbolem seksu, a zatem może wzbudzać dosyć pozytywne skojarzenia. Okazuje się jednak, że dla wielu mężczyzn jest ona ucieleśnieniem wulgarności. Znacznie większym uznaniem cieszy się bielizna damska w kolorze czarnym. Czerń jest kolorem przywodzącym na myśl nienachalną elegancję oraz pewnego rodzaju tajemnicę. Panowie uwielbiają również bieliznę w kolorze białym, ale nieco bardziej sceptycznie są nastawieni do bielizny w kolorze cielistym.

Fason i materiał

Damska bielizna erotyczna może przybierać bardzo różne formy. Warto jednak zwrócić uwagę na koronkowe zestawy, ponieważ doskonale eksponują ciało, zasłaniając jednocześnie newralgiczne miejsca. Są kwintesencją subtelności i kobiecości. Panowie zdecydowanie za nią przepadają. Sporym uznaniem cieszą się również zdobione gorsety. Wszystkie zmysłowe fasony począwszy od koronkowych zestawów, a skończywszy na przewiewnych braletkach to doskonała propozycja dla kobiet, które pragną czuć się wyjątkowo we własnej sypialni.