Bielizna erotyczna – co lubią mężczyźni?

bielizna erotyczna

Coraz więcej pań decyduje się na piękną erotyczną bieliznę przede wszystkim ze względu na partnera. Chęć zrobienia piorunującego wrażenia oraz podkręcenia temperatury we własnej sypialni sprawia, że wiele kobiet decyduje się na sensualne komplety, dzięki którym partnerzy nie będą w stanie oderwać od nich oczu. Warto jednak pamiętać, że nie każda ładnie wykrojona bielizna sprawdzi się w naszym przypadku oraz o tym, że mężczyźni mają w tej materii własne upodobania.

Jaki kolor cieszy się największym powodzeniem?

Statystyki dowodzą, że czerwona bielizna w oczach mężczyzn bywa zbyt wulgarna. Mogłoby się wydawać, że to właśnie soczysta czerwień najbardziej działa na panów, a tymczasem wszystko wskazuje na to, że faworytem jest czerń. To właśnie czarna koronkowa bielizna sprawia mężczyznom największą przyjemność. Kojarzy się z pewnego rodzaju tajemnicą oraz niewymuszoną elegancją. Warto dodać, że czerń ma w zwyczaju maskować ewentualne niedoskonałości sylwetki, a zatem będzie w stanie sprawić, że i panie będą się w niej czuły w pełni komfortowo.
Kolejnym faworytem są eleganckie granaty oraz butelkowa zieleń. W połączeniu z delikatną opalenizną ciała stanowią piękną kompozycję, obok której po prostu nie sposób przejść obojętnie.
Warto pamiętać, ze panowie nieco surowo oceniają biel oraz beże. Bielizna w takich odcieniach najczęściej nie robi na mężczyznach tak wielkiego wrażenia jak wymienione kolory.